AC Solutions

 

     AC Solutions jest to marka  zbudowana na gruncie doświadczeń  zespołu  fachowców, którzy od wielu lat pod szyldem  Argo Card  projektują i obsługują systemy informatyczne wspierające zarówno świadczenie usług związanych z personalizacją kart plastikowych jak i obsługę zewnętrznych systemów lojalnościowych oraz flotowych. Opracowane przez nasz zespół deweloperski systemy CRM, systemy zarządzania kartami podarunkowymi, programy lojalnościowe jak i dedykowane platformy wspierania kampanii marketingowych dały początek linii zaawansowanych usług informatycznych AC Solution skupiającej w sobie takie marki jak GiftPlus czy LoyaltyPlus.

     Wysokie oczekiwania względem jakości, niezawodności i procedur bezpieczeństwa pozwoliły nam przygotować zaawansowaną paletę usług informatycznych wspierających programy marketingowe oparte na personalizowanej karcie plastikowej.
Wraz z rozwojem naszych kompetencji informatycznych powstawało również nowoczesne zaplecze techniczne. Nowoczesne serwerownie zlokalizowane w odpowiednio przygotowanych i zabezpieczonych pomieszczeniach należących do Argo Card czynią z nas wiarygodnego partnera w zakresie udostępniania zdalnych usług informatycznych, jak również przechowywania danych. Restrykcyjnie przestrzegana polityka bezpieczeństwa oparta na wytycznych GIODO oraz cykliczne audyty bezpieczeństwa pozwalają nam sprostać wysokim oczekiwaniom dotyczącym niezawodności systemów i bezpieczeństwa danych, stawianych nam przez naszych Partnerów biznesowych.

Zapraszamy do Współpracy