AC Solutions

 

duka_logo 

house&more


Szwedzka sieć Duka, pod nazwą Duka Polska rozpoczęła działalność w Warszawie w 1999 i posiada obecnie 38 sklepów zlokalizowanych w największych centrach handlowych we wszystkich głównych miastach w Polsce. Uzupełnieniem sieci sprzedaży jest elegancki sklep internetowy.
W sklepach Duka klient znajdzie szeroki wybór artykułów kuchennych, porcelany, sztućców i szkła stołowego. Sezonowe kolekcje tekstyliów, dekoracji i akcesoriów kuchennych pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę w każdej kuchni i jadalni.

Podstawowym oczekiwaniem Duka w stosunku do zespołu AC Solutions była wymiana systemu obsługi kart podarunkowych w celu uzyskania szerszej funkcjonalności oraz niezawodności systemu, przy jednoczesnym przejęciu obsługi już wyemitowanych kart. Inwestor oczekiwał również od ArgoCard pozostawienia dotychczasowej numeracji oraz dostępu do historii kart sprzed wymiany systemu.

System ruszył w kwietniu 2011 roku i jest naszym najstarsza instancją obsługi kart podarunkowych. Jesteśmy szczególnie dumni z tego wdrożenia, ponieważ nasza współpraca z Duka została doceniona również przez nowego właściciela spółki. Po przejęciu Duka przez Grupę Grass Sp. z o.o. w 2015 roku, nowy właściciel zdecydował się na uruchomienie systemu GiftPlus w innej kontrolowanej przez siebie marce – House&More.