AC Solutions

recman_logo


Marka Recman to wzór nowoczesnej elegancji. Koncepcja marki narodziła się w 1986 roku, kiedy to powstał rodzinny zakład krawiecki specjalizujący się w szyciu odzieży męskiej. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że obecnie zespół liczy kilkuset doświadczonych ekspertów angażujących się w prace nad poszczególnymi kolekcjami. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Asortyment zawiera również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz akcesoria.
Sieć sprzedaży marki RECMAN to 73 placówki stacjonarne oraz sklep internetowy.

Podstawowym celem wprowadzenia karty podarunkowej w firmie Recman było zaproponowanie Klientom prezentu, który będzie jednocześnie zaproszeniem do wyboru eleganckiej odzieży podkreślającej indywidualne potrzeby osoby obdarowanej.
Ze względu na fakt, że personel sklepu pełni rolę doradcy, a dłuższy kontakt z klientem sprzyja budowaniu relacji handlowej, Recman wybrał model dostępu do systemu poprzez przeglądarkę WWW na terminalu POS.
Jest to najszybsza i najtańsza forma wdrożenia systemu obsługi karty prezentowej GiftPlus.

W październiku 2013 roku system GiftPlus został uruchomiony w sieci Recman. Był to najlepszy okres handlowy dla nowych działań promocyjnych. Dzięki temu system był w pełni gotowy i rozpowszechniony wśród personelu w okresie świątecznym.

Podczas zmiany systemu do zarządzania sprzedażą w roku 2015, GiftPlus został zintegrowany z systemem sprzedażowym NTSwincash firmy Commit Polska Sp. z o.o. z Rzeszowa.
Również w roku 2015 poprzez moduł GiftPay firma Recman dała możliwość swoim Klientom realizowania płatności kartą podarunkową w swoim sklepie internetowym recman24.com .

Rok 2015 był również okresem intensywnej współpracy zespołu AC Solutions z firmą Recman przy pracy nad nową koncepcją „szytego na miarę” systemu lojalnościowego na bazie produktu LoyaltyPlus. Efektem tej pracy jest kompletna analiza biznesowa i techniczna systemu opracowana w raporcie SRS.